Kurs pierwszej pomocy pediatrycznej

6 marca, z inicjatywy radnej miasta Marki Marleny Stosio reprezentującej nasze stowarzyszenie, odbył się kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Wydarzenie było współfinansowane z budżetu miasta. Patronat honorowy objął burmistrz Jacek Orych.

O tym, jak ważna była to inicjatywa świadczyła ilość chętnych. Niestety, w związku z koniecznością zapewnienia odpowiedniego komfortu uczestnikom zajęć, liczba miejsc była ograniczona. W ciągu dwóch dni zgłosił się komplet uczestników, czyli 25 osób.

Kursanci  bardzo aktywnie i otwarcie uczestniczyli w szkoleniu. Instruktorzy zadbali o ogromną dawkę teorii, którą można było następnie wykorzystać w praktyce, m.in. podczas ćwiczeń z fantomami.

Bardzo dziękujemy tym, którzy wzięli udział w  kursie. Byliście wspaniali, kreatywni i ciekawi.

Ogromne podziękowania dla pana Łukasza i pana Macieja z firmy Learn Med- Centrum Szkoleń Medycznych za nietuzinkowe przeprowadzenie szkolenia. Dziękuję również panu Piotrowi Jaskółowskiemu za  bezpłatne udostępnienie sali.

Podsumowując, wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że kurs był potrzebny. Dlatego liczymy na dalszą współpracę i jednocześnie zachęcamy do odbycia tak ważnego szkolenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s