Podziękowania

XII Spartakiada Rodzinna  organizowana przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze i Miasto Marki dobiegła końca. Pogoda, jak co roku była wspaniała, a mieszkańcy naszego miasta tłumnie stawili się na stadionie przy ulicy Wspólnej.

Zarząd MSG serdecznie dziękuje wolontariuszom – członkom i sympatykom naszego stowarzyszenia za ogrom pracy jaki wszyscy włożyli w organizację tego przedsięwzięcia. Specjalne podziękowania kierujemy do burmistrza Jacka Orycha za okazane wsparcie oraz do pracowników Zakładu Usług Komunalnych i Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Marki.

Dziękujemy sponsorom, darczyńcom i partnerom za wsparcie finansowe, rzeczowe i organizacyjne. Bez Was nie udałoby się zorganizować tak wielu atrakcji dla mieszkańców Marek. Jesteśmy wdzięczni, że byliście z nami.

Cieszymy się, że tak wielu mieszkańców (tych małych i tych nieco starszych) przybyło na Spartakiadę, by spędzić niedzielę w rodzinnym gronie świetnie się przy tym bawiąc. Wasze uśmiechnięte twarze są dla nas najlepszą nagrodą za trud włożony w organizację imprezy.

Zarząd Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

sponsorzy-spartakiady

Reklama