Wsparcie dla potrzebujących

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze na ręce kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach Magdaleny Rogalskiej-Kusarek przekazało kilkanaście nowych par butów dziecięcych dla rodzin w potrzebie.

W ubiegłym tygodniu, we wtorkowy poranek w Ośrodku Pomocy Społecznej przy ulicy Lisa-Kuli zjawił się nieoczekiwany gość z torbami pełnymi prezentów. Prezes MSG Marlena Stosio przybyła z dobrymi wieściami: Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze postanowiło przekazać kilkanaście par butów, otrzymanych od jednego ze sponsorów Spartakiady Rodzinnej, na rzecz potrzebujących mareckich rodzin. Dystrybucją obuwia zajęli się pracownicy mareckiego OPSu.

– Podczas akcji „Święty Mikołaj mieszka w Markach”, w którą co roku włącza się również nasze stowarzyszenie, w wielu listach napisanych przez mareckie dzieci pojawia się prośba o nowe buty lub dresy. Mamy nadzieję, że dzięki tej przesyłce dzieci, zamiast o buty, będą mogły poprosić świętego Mikołaja o jakąś rzecz, która sprawi im wiele frajdy – wyjaśnia Maria Borysewicz, wiceprezes MSG.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s