Pierwsze Mareckie Spotkanie Biznesowe – relacja

27 stycznia odbyło się pierwsze Mareckie Spotkanie Biznesowe zorganizowane przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze. Ideą mareckich spotkań networkingowych  jest szeroko rozumiana wymiana informacji, zasobów i możliwości oraz tworzenie sieci trwałych kontaktów biznesowych. Nawiązywanie znajomości z jak najszerszymi kręgami przedsiębiorców z różnych branż, sprzyja efektywnej wymianie informacji oraz życzliwej atmosferze biznesu.

Działania networkingowe polegają na obopólnym rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu pomocy jeśli jest ona potrzebna. Kontakty networkingowe opierają się na wzajemnym zaufaniu i poparciu. Dla networkingu kluczowe jest budowanie długotrwałych relacji opartych na obustronnych korzyściach.

Mareckie Spotkania biznesowe to świetna okazja do promowania siebie i swojej firmy. Pierwsze spotkanie to olbrzymi sukces! W spotkaniu uczestniczyło 33 przedstawicieli mareckich firm. Atmosfera spotkania była wyjątkowa bo stworzyli ją ludzie otwarci i pełni pasji.

Dziękujemy Wszystkim przybyłym Gościom i zapraszamy na kolejne spotkania.

Reklama