JAROSŁAW JAŹDZIK – kandydat do Rady Miasta Marki

jarek

Szanowni Państwo, Drodzy Sąsiedzi,

Mam nadzieję, że dotarły do Państwa materiały informacyjne o mnie i moich – choć powinienem powiedzieć – naszych planach dotyczących naszej okolicy i miasta. Wierzę, że udało mi się Was przekonać, jak bardzo leży mi na sercu dobro Marek. Nie należę do osób, które załamują ręce i czekają aż „samo się zrobi”, bo „samo nic się nie zrobi”. Nie lubię być bezczynnym, więc sporą cześć mojej energii (a tej mi nie brakuje) poświęcam sprawom lokalnym. Byłem instruktorem harcerskim, działałem w spółdzielczości lokalnej, a od wielu lat angażuję się w organizację wielu mareckich wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz pracuję społecznie w komisjach miejskich i powiatowych. Brałem udział w pracach związanych z przygotowaniem „Lokalnego Programu Rewitalizacji” i będę kontynuował je w Komitecie Rewitalizacyjnym. W roku ubiegłym kierowałem pracami Zespołu ds. Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Wielkim honorem był udział w reaktywowaniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach i służba w pierwszym zarządzie OSP.

W najbliższą niedzielę, 12 lutego wybieramy naszego przedstawiciela do Rady Miasta Marki. Zachęcam Państwa do odwiedzenia lokalu wyborczego. To bardzo ważne dla naszej okolicy oraz całego miasta. Od ponad dwóch lat w Markach następują długo wyczekiwane pozytywne zmiany, część z nich dotyczy także naszej małej społeczności, jednak potrzebne są kolejne inwestycje. Palącą potrzebą jest rozbudowa Szkoły Podstawowej numer 2 ze względu na wprowadzenie ośmioklasowej szkoły podstawowej. Istotną kwestią jest budowa drogi do kościoła przy ulicy Ząbkowskiej i uzupełnienie nawierzchni na kilku ulicach, które jeszcze nie posiadają asfaltu. Bardzo ważna jest kontynuacja remontu kamienic Briggsów. Myślę, że kluczowym projektem 2018 r. będzie modernizacja Alei Marszałka Piłsudskiego – nie zawaham się poprzeć koniecznego remontu. Nowa aleja połączy mieszkańców, a nie będzie ich dzielić, jak ma to miejsce dziś – z tych zmian skorzystamy wszyscy.

Razem możemy zmienić naszą okolicę, a także miasto, w którym żyjemy, uczymy się i pracujemy. Chcę, aby nasza Mała Ojczyzna była miejscem przyjaznym dla każdego pokolenia Markowian. Szanuję każdego człowieka i na pewno każdego wysłucham. Nie wiem, czy każdą sprawę da się załatwić natychmiast, ale wiem, że żaden problem nie pozostanie sam sobie. Będąc w Radzie Miasta będę pytać Państwa o kwestie, które w Waszej ocenie są najpilniejsze i najistotniejsze do zmiany, aby w Markach żyło nam się lepiej, bezpieczniej i wygodniej. Wierzę, że tylko słuchając siebie nawzajem i współpracując możemy uczynić Marki wspanialszymi.

Moja rodzina – żona oraz syn z żoną i wnuczek – wspierają mnie w działaniach, a ich miłość daje mi wiele energii, którą mogę przekazywać innym.

Proszę o Państwa zaufanie i głos dla kontynuacji pozytywnych zmian – moje nazwisko znajduje się przy numerze 2 na karcie do głosowania.

Z wyrazami szacunku,
Wasz sąsiad,

Jarosław Maciej Jaździk
kandydat do Rady Miasta Marki

e-mail: jaroslawjazdzik@gmail.com
www.msg.net.pl
tel. 507015736

Reklama