Jarek Jaździk radnym miasta Marki!

12 lutego br. w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Marki w okręgu nr 4 zwyciężył Jarosław Jaździk, zdobywając 94 głosy. Dziękujemy wszystkim, którzy w czasie kampanii wsparli naszego kandydata. Wasze wsparcie było dla nas niecenione. Nowemu radnemu życzymy wytrwałości w realizacji zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w nowej roli społecznej. Zaprzysiężenie nowego radnego planowane jest 22 lutego podczas sesji Rady Miasta Marki.

Zarząd MSG

Szanowni Państwo, Sąsiedzi, Przyjaciele

Bardzo dziękuję za każdy oddany głos i zaufanie, którym Państwo mnie obdarzyliście. Wierzę, że Marki będą miastem uśmiechniętych ludzi, a wszystko co złe odjedzie razem z pojazdami poruszającymi się po obwodnicy.

Dziękuję za wsparcie i pomoc, bez którego nie pisałbym tych słów. Sam jestem nic nieznaczącym mieszkańcem naszej mareckiej społeczności, bez rodziny, przyjaciół oraz sąsiadów nie dałbym rady przejść tej drogi. Oczywiście wiem, że to początek, jednak wierzę, że dalej nie będzie trudniej, ponieważ każdemu powinno zależeć na lepszym jutrze Marek.

Nie jestem wstanie wymienić każdego, kto pomagał i wspierał mnie w tym niełatwym okresie, jednak mam pewność, że każdy z Was, to wie. Dziękuję.

Jeden człowiek może niewiele, dlatego potrzebna jest współpraca i wiem nie od dziś, że wspólnie można robić wiele wspaniałych rzeczy. Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję, a każdy z Was wie za co.

Zrobię co w mojej mocy, żeby w Markach żyło się lepiej i liczę oraz proszę o wsparcie, a Koleżanki i Kolegów Radnych o wyrozumiałość, to nowe i przypuszczam, niełatwe zadanie.
Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję.

Jarosław Jaździk

Reklama