Zapraszamy na Mareckie Spotkania Biznesowe

Za nami pięć Mareckich Spotkań Biznesowych zorganizowanych przez  Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze. Ich celem jest poznanie potrzeb lokalnych przedsiębiorców,  wymiana doświadczeń i zdobycie potencjalnych klientów. Każde spotkanie cieszy się coraz  większym zainteresowaniem. Udało nam się skojarzyć ponad 100 mareckich przedsiębiorców. Spotkania odbywają się w formie śniadań lub kolacji przy stole i chyba z tego powodu każde jest klimatyczne i niepowtarzalne. Każdy z uczestników ma okazję do krótkiej prezentacji swojej firmy. Ponadto, dzięki uprzejmości naszych partnerów, częścią wszystkich spotkań są krótkie szkoleniach z różnych dziedzin, m.in. z zakresu księgowości. Gościliśmy także sommeliera, który bardzo ciekawie opowiadał nam o winach, a jego wizyta była połączona z degustacją kilkunastu gatunków tego trunku.

Poznajemy się, odkrywamy na nowo i promujemy. Udzielamy sobie wzajemnego wsparcia polecając sprawdzonych partnerów biznesowych. Marecki przedsiębiorco, jeżeli jeszcze nie miałeś okazji uczestniczyć w  tych wydarzeniach serdecznie zapraszamy. Zapisy i wszelkie informacje można znaleźć na stronie Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego na portalu Facebook: www.facebook.com/MSGmarki

Bardzo dziękujemy naszym partnerom: sklepowi Piotr i Paweł z Marek, Makro Ząbki i Tubie Marek za wkład w organizację naszych spotkań biznesowych i wsparcie ich promocji.

spotkania biznesowe

Reklama