Przemysław LIS – kandydat do rady miasta

Szanowni Mieszkańcy, Drodzy Sąsiedzi,

w sierpniu radny z naszego okręgu Dariusz Pietrucha został powołany na stanowisko wiceburmistrza, a Komisarz Wyborczy rozpisał wybory uzupełniające na dzień 19 listopada 2017 roku. W związku z tym kandyduję na funkcję radnego z naszego okręgu. Marki znam bardzo dobrze. Tu się urodziłem, tu pracuję i w Markach planuję spędzić resztę swego życia. To od Państwa decyzji zależy, kto dołączy do grona 20 mareckich radnych. Namawiam Państwa gorąco na krótki spacer 19 listopada do szkoły przy ul. Wczasowej i proszę o oddanie głosu na mnie.

Wszyscy zauważamy, że Marki w obecnej kadencji przyspieszyły i zmieniają swoje oblicze. Nasz okręg wyborczy potrzebuje aktywnego radnego, aby w naszej okolicy zachodziły dalsze zmiany. Radnego, który zna realia tej części Marek i zawalczy o to, by i do Strugi zawitały inwestycje poprawiające komfort naszego życia.

Kluczową sprawą dla naszej okolicy jest modernizacja ul. Granicznej. Po jej wybudowaniu będzie można rozpocząć remont pozostałych dróg. Obecnie ul. Graniczna jest w projektowaniu i w przyszłym roku ten proces ma się zakończyć. Bardzo ważną kwestią jest także bezpieczny dojazd do Zespołu Szkół Nr 2. Tu również trwają prace projektowe. Ciesząc się poparciem burmistrza Jacka Orycha, jak również wiceburmistrza Dariusza Pietruchy mogę zapewnić, że dużo łatwiej będzie mi pozyskać wiedzę o planach inwestycyjnych dotyczących naszej okolicy i interweniować w sprawach moich sąsiadów.

Już dziś mogę pochwalić się pewnym sukcesem. Jestem współautorem zadań zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego: modernizacji placu zabaw przy ul. Wrzosowej i budowy placu zabaw na skwerze bł. Bronisława Markiewicza oraz cyklu plenerowych wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców Strugi i Pustelnika. Te zadania zwyciężyły w swoich kategoriach i będą zrealizowane w 2018 roku. W imieniu swoim, jak i pozostałych autorów tych pomysłów, dziękuję za każdy oddany głos, który przyczynił się do naszej wygranej.

Drodzy Sąsiedzi, potrafię zawalczyć o rzeczy ważne. Zapewniam Państwa, że będę zabiegał o istotne sprawy dla Strugi i popierał wszelkie inicjatywy służące rozwojowi naszego miasta, jak i naszej okolicy. Przecież wszystkim nam zależy na tym, abyśmy mogli żyć w coraz lepszych i bezpieczniejszych warunkach, aby nasze dzieci i wnuki uczyły się w dobrych i nowoczesnych szkołach, a nasze rowery i auta jeździły po równych i bezpiecznych drogach.

Zapraszam gorąco do wzięcia udziału w wyborach uzupełniających 19 listopada 2017 roku.  Jestem jednym z Was – mieszkam przy ul. Granicznej. Liczę na Państwa głos i zapewniam, że będę otwarty na Państwa propozycje i sugestie.

Wasz sąsiad

Przemysław Lis

Kandydat do Rady Miasta Marki

lisek

komitet poparcia

Reklama