Zarejestrowaliśmy komitet wyborczy

Drodzy sympatycy naszego stowarzyszenia,
zbliżają się wybory samorządowe, podczas których wybierzemy burmistrza oraz nowych mareckich radnych. Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze od wielu lat angażuje się w życie społeczne naszego miasta rekomendując osoby do pełnienia funkcji publicznych. Nie inaczej jest też w tym roku. W związku z wyborami samorządowymi utworzyliśmy komitet wyborczy pod nazwą KWW Burmistrza Jacka Orycha. Dobre zmiany w mieście muszą trwać dalej. Wcielając w życie hasło naszego miasta „Marki włącz się” zaprosiliśmy do współpracy lokalnych liderów, przedstawicieli wielu środowisk aktywnie uczestniczących w życiu społecznym miasta. Wiemy, że razem możemy więcej, dlatego chcemy wykorzystać nasz potencjał, doświadczenie, determinację w działaniu i pomysły, by wspólnie zmieniać Marki na lepsze przez kolejne 5 lat.
Wszyscy kandydaci startujący z ramienia KWW Burmistrza Jacka Orycha do rady miasta otrzymali rekomendację Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego. Naszym kandydatem na burmistrza jest Jacek Orych.

Pełnomocnik naszego komitetu wyborczego odbierający postanowienie Komisarza Wyborczego w Warszawie III o rejestracji komitetu KWW Burmistrza Jacka Orycha.