Ekspres Wyborczy KWW Burmistrza Jacka Orycha

TAK, zmieniamy Marki!

Drodzy sympatycy naszego stowarzyszenia,

Zbliżają się wybory samorządowe, podczas których wybierzemy burmistrza oraz mareckich radnych. Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze od wielu lat angażuje się w życie społeczne naszego miasta rekomendując osoby do pełnienia funkcji publicznych. Nie inaczej jest też w tym roku. W związku z wyborami samorządowymi utworzyliśmy komitet wyborczy pod nazwą KWW Burmistrza Jacka Orycha. Dobre zmiany w mieście muszą trwać dalej. Wcielając w życie hasło naszego miasta „Marki włącz się” zaprosiliśmy do współpracy lokalnych liderów, przedstawicieli wielu środowisk aktywnie uczestniczących w życiu społecznym miasta. Wiemy, że razem możemy więcej, dlatego chcemy wykorzystać nasz potencjał, doświadczenie, determinację w działaniu i pomysły, by wspólnie zmieniać Marki na lepsze przez kolejne 5 lat.

Kandydaci startujący z ramienia KWW Burmistrza Jacka Orycha do rady miasta otrzymali rekomendację Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego. Naszym kandydatem na burmistrza jest Jacek Orych. Zapraszamy do polubienia profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco publikować będziemy informacje na temat wyborów samorządowych.

Zachęcamy do przeczytania Ekspresu Wyborczego, w którym znajdą Państwo rozliczenie naszych obietnic z 2014 roku, program wyborczy na najbliższe lata oraz sylwetki kandydatów  do Rady Miasta Marki.

Zapraszamy do lektury.

POBIERZ EKSPRES WYBORCZY

ekspres wyborczy okładka

 

Reklama