10-lecie Fundacji Otwarte Serce

Przedstawiciele naszego stowarzyszenia uczestniczyli w niezwykłej uroczystości. Jubileusz 10-lecia działalności w Markach obchodziła Fundacja Otwarte Serce. Był to doskonały moment, by podsumować, co dobrego wydarzyło się w naszym mieście za sprawą ludzi tworzących tę fundację.

Po filmach prezentujących działalność Otwartego Serca i okolicznych przemówieniach przyszedł czas na wręczenie symbolicznych statuetek dla osób i instytucji zasłużonych dla działalności fundacji. Miło nam poinformować, że w ten sposób docenione zostało również nasze stowarzyszenie, za co serdecznie dziękujemy. Statuetki otrzymali także radni z naszego klubu „TAK, zmieniamy Marki”: Agnieszka Lużyńska i Jarosław Jaździk oraz burmistrz Jacek Orych.

-Bardzo dziękuję za wielkie wyróżnienie, które mnie spotkało, byłem i nadal jestem zaskoczony. To wielki honor znaleźć się w gronie przyjaciół Fundacji Otwarte Serce. Składam najlepsze życzenia dla przewspaniałej Siostry Urszuli i jej dzieła, które z takim wielkim powodzeniem realizuje od 10 lat. Dziękuję, że jest i wierzę, że będzie z nami zawsze razem z wszystkimi osobami, które tworzą to przewspaniałe miejsce – skomentował na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych Jarosław Jaździk.

Fundacja Otwarte Serce powstała w 2009 roku. Jest organizacją pożytku publicznego wspierającą dzieci, młodzież i dorosłych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Główne działania fundacji zmierzają w kierunku profilaktyki, wychowania i przekazywania wartości. Ważny jest wszechstronny i integralny rozwój osobowy człowieka (emocjonalny, intelektualny, społeczny, duchowy). Fundacja prowadzi Młodzieżowy Klub Socjoterapeutyczny Otwarte Serce oraz Centrum Integracji Społecznej.

otwarte serce urodziny

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s