Ostatnie pożegnanie Jerzego Wojdyny

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Jerzego Wojdyny – pierwszego prezesa Mareckiego Oddziału Izby Gospodarczej Powiatu Wołomińskiego, z którego wywodzi się Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze.

Pan Jerzy przez lata zaangażowany był w integrację środowiska przedsiębiorców, a wcześniej rolników ziemi wołomińskiej. Przez 18 lat pełnił funkcję członka zarządu Gminnej Spółdzielni Samopomocy Chłopskiej w Klembowie. Był także członkiem władz Powiatowej Izby Gospodarczej Powiatu Wołomińskiego oraz współtwórcą Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego. Prowadząc działalność gospodarczą w Markach jako współwłaściciel firmy Budo-Market oraz członek władz spółki Konsorcjum Stali S.A. angażował się w liczne działania charytatywne na terenie Marek. Jerzy Wojdyna zaangażowany był także w działalność samorządową. Przez ponad 25 lat pełnił funkcję radnego gminy Klembów.

Rodzinie oraz bliskim Pana Jerzego składamy wyrazy wsparcia i otuchy.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 18 maja br. o godzinie 12:00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Ostrówku (ul. Słoneczna 5).

Reklama