Było czadowo, aktywnie i twórczo

Spartakiada Rodzinna ma już 15 lat!

29 września, w ostatnią niedzielę miesiąca, po raz 15 spotkaliśmy się na stadionie miejskim przy Wspólnej na Spartakiadzie Rodzinnej CZAT Marki 2019, podczas której nasi mieszkańcy brali udział w konkurencjach prowadzonych w konwencji Kosmicznej Podróży. Podczas imprezy prowadzone były liczne pokazy, warsztaty oraz występy artystyczne na scenie. Jak co roku gościliśmy mareckie organizacje pozarządowe, które wspierały swoim udziałem nasze wydarzenie. Dzięki hojności sponsorów uczestnicy konkursów mogli liczyć na atrakcyjne nagrody w rywalizacji kulinarnej i sportowej, której towarzyszyło 8 kosmicznych konkurencji rodzinnych.

Gorące podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów i partnerów naszego wydarzenia. Bez Waszego wsparcia Spartakiada nie byłaby tak kosmiczna!

Cieszymy się, że tak wielu mieszkańców (tych małych i tych nieco starszych) przybyło na Spartakiadę, by spędzić niedzielę w rodzinnym gronie świetnie się przy tym bawiąc. Wasze uśmiechnięte twarze są dla nas najlepszą nagrodą za trud włożony w organizację imprezy. Na kolejną edycję Spartakiady zapraszamy już za rok, tradycyjnie w ostatnią niedzielę września.

Piotr Jaskółowski

 

Reklama