XVII Spartakiada Rodzinna 2022

25 września odbędzie się XVII Spartakiada Rodzinna tradycyjnie organizowana przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze – MSG.

 Podczas imprezy będziecie m.in. brali udział w rywalizacji o Sportową Rodzinę Roku. Nagrodami będą  trzy rowery górskie  dla 3 rodzin z najlepszymi wynikami.

Już od jutra rusza zabawa/gra miejska „Marki (nie)Znane”, gdzie możecie odwiedzać mareckie firmy i wykonywać ciekawe zadania. Im więcej odwiedzonych miejsc, im więcej zdobytych punktów, tym większa szansa na wygranie roweru MTB. Wprawdzie robimy to w konwencji zabawy, ale tak naprawdę zależy nam na promocji naszych lokalnych przedsiębiorców.
Zatem ruszajcie tłumnie i bawcie się rodzinnie.

Podczas XVII SPARTAKIADA RODZINNA 2022 do wygrania będzie niezliczona ilość cennych nagród w wielu konkurencjach, m.in. voucher o wartości 1000 zł na wyjazd wakacyjny, 5 voucherów na pełny serwis roweru, każy o wartości 180 zł, sprzęt sportowy, karnety na siłownie, itd.

Będzie moc atrakcji, m.in.
🔹 warsztaty taneczne,
🔹 koncerty muzyczne,
🔹 spotkania z ciekawymi ludźmi,
🔹 konkursy kulinarne,
🔹 malowanie buziek,
🔹 dmuchańce,
🔹 wata cukrowa,

Każdego dnia na profilu Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze – MSG będą pojawiać się nowe informacje o wydarzeniach czekających nas na Spartakiadzie, a także wskazówki co zrobić, aby wygrać cenne nagrody.

Aby nie przegapić wszystkich nowości już dziś polub i obserwuj nasz profil MSG ❤ na Facebooku.

Nie może Was zabraknąć 25 września na stadionie Marcovii.
Już dziś zarezerwujcie sobie ten termin.

Reklama